Kurzy účesů – 5 otázek a odpovědí v kostce pro ty které zajímají kurzy účesů

Jak již mnozí z Vás vědí pořádání kurzů patří mezi mou pracovní vášeň, které se aktivně věnuji již čtvrtým rokem. Na výběr je opravdu široká škála výuky – od historických účesů až po současné svatební trendy účesy.

Jak si ale vybrat správně kurz přesně pro Vás? V dnešním článku Vám s výběrem zkusím trochu poradit a zodpovím na „Vaše“ nejčastější dotazy 🙂 

1) Pro koho jsou kurzy účesů určeny?

Pro každého, kdo má chuť se vzdělávat, nabít zkušenosti a rozšířit obzory ve světě účesů. Kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost, firmy i střední školy.

2) Kdo nejvíce kurzy navštěvuje?

Vyučuji od úplných začátečníků, kteří v podstatě nemají žádné zkušenosti s česáním a doposud pracovaly na jiné pozici než jako vizážistka či vlasová stylistka až po profesionály v oboru, kteří se chtějí naučit nejnovější trendy účesů.
Dost často navštěvují kurzy i zkušené ,“zaběhnuté“ kadeřnice, které si chtějí do svých služeb přidat i nabídku svatebních či plesových účesů pro své zákazníky, ale i maminky na mateřské dovolené, které si chtějí „přilepšit“.

3) Proč se přihlásit?

Máte-li pocit, že potřebujete doplnit vzdělání, opravit si chyby, či chcete začít v této branži pracovat, pak jste na správném místě. Z kurzu si odnesete praktické rady, zkušenosti z česání na modelkách a fotografie Vámi vytvořených účesů do Vašeho portfolia.

4) Co je cílem kurzu?

Získat sebejistotu. Předávám své vlastní „know-how“ tak, aby účastníci po absolvování dokázali pracovat samostatně a rozhodovali se správně.

5) Za jak dlouho se vše naučím?

To velmi záleží na Vašem osobním přístupu. Určitě se hodí malá dávka talentu a cit pro kreativitu, ale i tu můžete získat praxí.

Nabízím individuální výuku, dvoudenní kurzy, ale také (po předešlé domluvě) možnost tříměsíční školení. Já osobně doporučuji po absolvování kurzu nějaký čas trénovat doma a poté zvažovat možnost další výuky na vyšší úrovni.

Snad jsem Vám alespoň malinko poradila. Na výběr kurzů můžete nahlédnout zde na oficiálních stránkách 

S pozdravem vizážistka a lektorka účesů,
Staňková Táňa

Doufám, že jste našly to,co jste potřebovaly a pokud ne, neváhejte mi napsat své dotazy do zprávy. 😊