NABÍDKA FOTOGRAFOVÁNÍ

V našem foto ateliéru se zaměřuji převážně na portrétové, firemní, produktové a dětské fotografie, rovněž ale i na fotografování produktů.

Před fotografováním ale i v průběhu zajišťujeme konzultace pro nejlepší výsledek z focení.  Všechny služby jsou v českém a anglickém jazyce. Pro objednání fotografování nás kontaktujte v poptávkovém formuláři níže.

Beauty portréty

Proměnte se v krásnou a něžnou ženu. Dopřejte si profesionální líčení a prožijte den plný focení v krásných prostorech Komtessa Atelier. Skvělý tip na dárek pro Vaše blízké!

Historické focení

Zažijte nevšední den plný překrásné pohádkové atmosféry. 
Focení v dobových historických šatech. V krásném parku u pískovcových skal, kašny a rybníčku s vizážistkou, která se o Vás po celou dobu bude starat.


Baby focení

Dopřejte si fotografie se svým malým pokladem na památku. Focení pro maminky s dětmi od narození probíhá v krásném pohodlném ateliéru.

Focení s mazlíčky

Zvěčněte si nezapomenutelné momentky s Vašemi mazlíčky a darujte tak hezký dárek sobě i svým blízkým. Možnost fotografovat u Vás doma, v mě v ateliéru nebo v Pražských parcích.

Business portréty

Potřebujete profesionální fotku do práce, na webové stránky, média, obal knihy či Váš blog?

Nafotím Vám profesionální portréty pro Váš business, CV, prezentace, média.. prostě kamkoliv, kde potřebujete být vidět. Cena zahrnuje makeup a úpravu vlasů. Možnost uspořádat focení přímo u Vás ve firmě, a to jak skupinově tak pro jednotlivce. Nebo se můžete objednat zvlášť od jedné do pěti osob do mého ateliéru.

Objednávka fotografování 📷