+420 702 180 261 info@komtessa.cz

HISTORICKÉ FOCENÍ

Zažijte nevšední den plný překrásné pohádkové atmosféry

Focení v dobových historických šatech. V krásném parku u pískovcových skal, kašny a rybníčku s vizážistkou, která se o Vás bude po celou dobu starat.

Co focení obsahuje?

Historické focení pro jednotlivce nebo maminku a jedno dítě

Přípravu vizáže – make-up a úpravu vlasů. Zapůjčení historických šatů z doby Secese, Empír, selský styl, western, indiánské kostýmy a mnoho dalších. Výběr kostýmu je samozřejmě dle Vašeho přání.
Je ale nutné mít vlastní boty a dopředu mi dát vědět Vaši konfekční velikost a míry, abych pro Vás našla ty nejpohodlnější možné kostýmy.

 

2900,- Kč

 

Historické focení pro celou rodinu

Přípravu vizáže – make-up a úpravu vlasů. Zapůjčení historických šatů pro děti a rodiče z doby Secese, Empír, selský styl, western, indiánské kostýmy a mnoho dalších možností. 
Opět je ale nutné mít vlastní boty a dopředu mi dát vědět Vaši konfekční velikost a míry, abych pro Vás našla ty nejpohodlnější možné kostýmy.

 

3900,- Kč

 

Kde probíhá příprava?

První možností je mé fotostudio – zde je však nutné si dopředu rezervovat termín. Ideálně týden až dva předem.

Druhou možností je fotit v extérieru, například parku. Nejlepší možnou lokaci s Vámi ráda proberu či nějakou doporučím.

Co vše vzít s sebou?

Vlastně pouze boty a dobrou náladu. Pokud máte zájem vzít si s sebou svoje vlastní doplňky, například náušnice či prstýnky, tak je jednoduše přibalte s sebou, a během focení je určitě nějak využijeme.

V obou případěch focení bude trvat okolo 2,5 hodinky, takže si klidně můžete vzít něco na zub.

Kdy a jak dostanu fotografie?

Do druhého dne po focení Vám zašlu 30 náhledových fotografií, a po Vašem výběru těch 10 nejlepších kousků je upravím a nejpozději do týdne posílám výsledné fotografie na Váš e-mail. 

POPTÁVKA HISTORICKÉHO FOCENÍ 📷