Kurzy líčení pro profesionály

PROFESSIONAL MAKEUP LOOK

Pokud jste kosmetička či začínající vizážistka a potřebujete položit základy na kterých se dá stavět, mám pro vás připravené skvělé kurzy

O kurzu

Rozhodli jste se rozšířit své služby o nabídku líčení? Jste čerstvě po kurzu, ale stále hledáte sebejistotu? Vše je o praxi, ale také o studiu. Mít drill je na místě 🙂

Skutečné vizážistky se učí léta avšak, Vy si tu cestu můžete zkrátit vzděláváním se.Na mém kurzu se dozvíte to, co právě potřebujete.

Ať už jste se rozhodli věnovat svatebnímu či foto makeupu, naučím Vás techniky líčení pro obor, kterému se chcete věnovat na míru. Stačí si o něj řict. Vaše požadavky mi proto sdělte dopředu a to buď prostřednictvím emailu nebo telefonátu 🙂

Díky své letos sedmileté praxi líčení a pětileté praxi pořádáním kurzů účesů, jsem letos rozšířila svou nabídku o kurzy líčení pro (budoucí) profesionály. Kurzy pořádám jak pro jednotlivce, tak pro agentury a školící centra. V případě zájmu o výukou se mnou, se Vámi spojím. Pro více informací mne prosím kontaktujte info@komtessa.cz.
Kurzy líčení pro firmy – Závisí na počtu účastníků a dle toho se cena se odvíjí. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.
sebevědomí

Individuální jednodenní kurz 3500  Kč / 6h výuky
pro 2 a více osob cena dohodou

sebevědomí

Jak kurz probíhá? 

Nejprve zhodnotím Vaše dosavadní schopnosti a případné nedostatky nahradíme sebejistototou.

Po celou dobu kurzu Vám budu asistovat. Seznámíte se jak s technikami líčení, tak s dekorativní kosmetikou.
Provedu Vás krok po kroku , tak aby jste dokázali po kurzu líčit samostatně. Navedu Vás jak se správně rozhodovat při výběru barev.
Ukázka a použití  štětců Vás také nemine :). S sebou si přineste svůj kufřík s materiálem a materiál, který Vám bude chybět Vám ráda zapůjčím.

Poradím Vám jak a kde profesionální materiál zakoupit a jak se zorientovat při online nákupech.

Z kurzu si odnesete certifikát o úspěšném absolvování.

Nezávazná poptávka