+420 702 180 261 info@komtessa.cz

+420 702 180 261 info@komtessa.cz

Znáte ten pocit, kdy chcete vypadat skvěle a nevíte jak na to? Na kurzu sebelíčení se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste se sama nalíčit dokázala. Provedu Vás krok po kroku od seznámení se štětci až po samotný postup líčení. Dle Vašeho typu navrhnu výběr barev a správných odstínů.
Nemusíte se strachovat ani o Vaši dosavadní kosmetickou výbavu, protože na kurzu budeme líčit s mým materiálem a štětci.
Jako bonus máte v rámci kurzu možnost se mnou jít nakupovat či mne nákupem pověřit. Dle Vašeho finančního rozpočtu se zařídím. Doporučuji kurz na 2-3 h dle Vašich možností.
Plánujete kurz líčení věnovat jako dárek? Ráda Vám poukaz zašlu na Váš email, který si můžete nechat vytisknout nebo Vám jej zašlu na Vaši adresu.
Místo konání v Praze a po dohodě možno i u Vás v pohodlí domova či firmy (pro mimopražské určuji cenu dle vzdálenosti Pardubice, Brno, Olomouc, Havlíčkův Brod, Chrudim aj.)
sebevědomí
sebevědomí

Pokud jste kosmetička či začínající vizážistka a potřebujete položit základy na kterých se dá stavět, doporučuji kurz pro začínající vizážistky pod názvem ,,Profesionální kurzy líčení,

Kurzy líčení pro veřejnost ,, Basic makeup look,,

Kurz  líčení pro jednu osobu 1000 Kč / 1h
Kurz líčení pro skupinu 3 a více osob  Kč 10 % sleva pro každou z Vás
Kurzy líčení pro firmy – Závisí na počtu účastníků a dle toho se cena se odvíjí. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.
Díky své letos sedmileté praxi líčení a pětileté praxi pořádáním kurzů účesů, jsem letos rozšířila svou nabídku o kurzy líčení pro budoucí profesionály. Kurzy pořádám, jak pro jednotlivce, tak pro agentury a školící centra. V případě zájmu o výukou se mnou, se Vámi spojím. Pro více informací mne prosím kontaktujte info@komtessa.cz .
Kurz líčení ,,Professional makeup look,,
Rozhodli jste se rozšířit své služby o nabídku líčení? Jste čerstvě po kurzu, ale stále hledáte sebejistotu? Vše je o praxi, ale také o studiu. Mít drill je na místě 🙂 .
Skutečné vizážistky se učí léta avšak, Vy si tu cestu můžete zkrátit vzděláváním se.
Na mém kurzu se dozvíte to, co právě potřebujete. 
Ať už jste se rozhodli věnovat svatebnímu či foto makeupu, naučím Vás techniky líčení pro obor, kterému se chcete věnovat na míru. Stačí si o něj řict. Vaše požadavky mi proto sdělte dopředu a to buď prostřednictvím emailu nebo telefonátu 🙂 .
 
Jak kurz probíhá? 
Nejprve zhodnotím Vaše dosavadní schopnosti a případné nedostatky nahradíme sebejistototou. 
Po celou dobu kurzu Vám budu asistovat. Seznámíte se jak s technikami líčení, tak s dekorativní kosmetikou.
Provedu Vás krok po kroku , tak aby jste dokázali po kurzu líčit samostatně. Navedu Vás jak se správně rozhodovat při výběru barev.
Ukázka a použití  štětců Vás také nemine :). S sebou si přineste svůj kufřík s materiálem a materiál, který Vám bude chybět Vám ráda zapůjčím. 
Poradím Vám jak a kde profesionální materiál zakoupit a jak se zorientovat při online nákupech.
Individuální jednodenní kurz 3500  Kč / 6h výuky
 pro 2 a více osob cena dohodou
Z kurzu si odneste certifikát o úspěšném absolvování.
sebevědomí