Academy Komtessa Atelier

 

 

 
 Akademie mnou speciálně zaměřená na výuku účesů a vlasového designu vhodná pro začátečníky, pokročilé, ale také pro profesionály v oboru jako jsou vizážistky, kadeřnice, filmové a televizní maskérky.
Výuka je speciálně navržena tak, aby vyhovovala naprosto všem a to bez rozdílu vzdělání a zkušeností.Tedy pro všechny, kteří mají chuť se učit a získat  kvalitní vzdělání.
Mým cílem je předávat své vlastní zkušenosti těm, kteří ve svém oboru chtějí nejen vynikat, ale hlavně vlasovému designu rozumět.
 
 
Proč jsem akademii založila?
Svou vlastní akademii jsem založila nejen proto, že jsem vždy k tomuto tématu tíhla, ale především proto, že jsem si vědoma toho, že díky svým letitým zkušenostem, patřičnému vzdělání a schopnostem mohu posouvat dnešní společnost  do vyššího levelu a zkvalitnit tak výsledky práce nejen Vám soukromým osobám, ale také filmovým a televizním produkcím .
 
Kurzem Vás provedu já Táňa Staňková vizážistka, vyučená kadeřnice, akreditovaní lektorka MŠMT

Portfolio

Praxe pořádání kurzů účesů : Od r.2016 lektorka účesů pro vizážistky a kadeřnice v soukromém studiu Komtesssa Atelier.
 
Spolupráce: s ČT 1 , Prima, Paramount network ,Národní Divadlo, Národní Opera, Forbes,
Hlavní vlas.stylistka Miss Czech Press r.2017,2018,2019, Top Model of  the Year, Bilboards Czech Fashion week 2019.
Spolupráce a vizáž pro Evropský parlament ve Štrasburku, Ministerstvo obch. a průmyslu 2021/2022 .
Premiéry 50.let výročí Divadla sklep 2021, Předávání cen Social Awards 2019, Silvestr s Jiřinou Bohdalovou 2022,
Externí spolupráce na seriálech ZOO 2022, Slunečná 2021, Maskérka pro Stand up Comedy Club 2021 a 2022.
Spolupráce s módními návrháři, Gabriela Giotto, Alice Abraham, Galal Giani, Osman Laffita, Petr Lakron, Zolando, Louis Vuitton a mnoho dalších.
 

Osobní vizážistka moderátorky Hanky Koutné, líčení pro slavné osobnosti je Veronika Khek( Kubátová), Ester Geislerová, Jana Kolesárová,Věra Martinová , Sandra Pogodová, Eva Burešová, Josefína Bakošová, Norbert Lichý, Jan Smetana,Lenka Vychodilová a mnoho dalších :).

 
 Co na kurzu můžete očekávat?
Vzhledem k tomu ,že jsem si dala záležet a každý kurz jsem navrhla s přesností, tahem na detail a s cílem  praktického využití, je pro mne samozřejmostí ke každému účastníkovi přistupovat individuálně a empaticky. Můžete tedy očekávat naprosto pohodovou atmosféru a profesionální výuku od začátku do konce.