Svatební líčení

Milé nevěsty, jistě je pro Vás velkým přáním být tou nejkrásnější ve váš velký den.
Hledáte -li vizážistku, která je zkušená, pak jste tu správně. Svatební vizáži se věnuji již sedm let a je to mou velkou vášní.
Jelikož jsem od roku 2016 zároveň vyučenou kadeřnicí a lektorkou účesů, můžete očekávat, že se s dokonalostí postarám i o Váš účes. Je naprostou samozřejmostí, že stejně jako o Vaši vizáž se postarám i o Vaše svatebčanky.

Jak se objednat a často kladené otázky

1. Napište mi email s dotazem zda-li mám volný termín.
2. Uveďte místo, kde se bude svatba konat a v kolik hodin budete mít obřad (pokud ještě nevíte, nic se neděje a společně doladíme info později).
3. Jelikož se na svatební zkoušku ráda připravím, prosím o zaslání Vaší aktuální fotografie obličeje a vlasů, případně foto ze zkoušky svatebních šatů.
4. Svatební zkouška líčení a účesu trvá individuálně, ale nejčastěji 2-3 h.
Na zkoušce se společně domluvíme na vhodném účesu a líčení pro Vás. Nemusíte si dělat příliš velké vrásky, ráda s návrhem vizáže pomohu a navrhnu na míru přesně to, co je pro Vás nejvhodnější 🙂
5. Svatební zkouška probíhá v salonu.
6. Pro úspěšnou rezervaci je nutné složit nevratnou zálohu 500 Kč na bankovní účet 9509229001 / 5500 a uvést do poznámky Vaše jméno a příjmení. Částka 500 Kč se po uskutečnění svatební zkoušky odečítá.
7. V den svatební zkoušky nevěsta platí hotově či převodem na účet 50% z celkové ceny vizáže „pro nevěstu“ a zbylých 50% ceny se doplácí v den svatby.
8. Ceník vizáže najdete ZDE. Připravila jsem si pro Vás 3 cenové balíčky, z kterých si můžete vybrat, který je vhodný právě pro Vás.
Cena se může lišit pouze v případech jako jsou např. dlouhé vlasy po pás, extrémně husté vlasy, práce s příčesky, jiný počet svatebčanek na líčení apod.
Pokud máte jakékoliv nejasnosti, neváhejte se mne zeptat.

Poptávka svatebního líčení